Best Western – usługi hotelowe na najwyższym poziomie

W ostatnich latach przywiązuje się ogromną wagę do tego, by jakość usług w branży hotelowej rosła. Ludzie podróżują coraz więcej, niezależnie od tego, czy wybierają się na krótką podróż w granicach kraju, czy też wielką wyprawę po całym świecie, oczekują usług na najwyższym poziomie. Oczekiwania klientów rosną z roku na rok i wcale nie jest łatwo im sprostać. Prawda jest taka, że uznanie znajdą tylko te placówki, które będą wręcz dążyły do doskonałości i przywiązywały wagę do tego, by klient czuł się u nich jak w domu.

Marka Best Western – lider branży hotelowej na całym świecie

Co można powiedzieć o marce Best Western, która ma swoją siedzibę w Arizonie, w mieście Phoenix? Na samym wstępie warto zaznaczyć, że historia marki sięga roku 1946, łatwo można więc obliczyć, że Best Western cieszy się już ponad 70 letnią tradycją. Obecnie jest trzecią na świecie pod względem wielkości grupą hotelową, która zrzesza ponad 4200 obiektów na całym świecie, znajdujących się w 100 krajach. Co ciekawe, każdy hotel działa jako niezależna własność, ale wyróżnia się tym, co wszystkie obiekty marki – wysoką jakością usług, przyjemnym dla oka wystrojem i poszanowaniem gościa, kimkolwiek by nie był. Głównym założeniem marki jest oferowanie wypoczynku na terenie całego świata i zrzeszanie podróżujących.

Co nieco o programie lojalnościowym Best Western

Osoby, które spędzają sporo czasu w podróży i chcą przy okazji rezerwacji noclegów nieco zaoszczędzić, powinny zwrócić szczególną uwagę na program lojalnościowy Best Western Rewards. O jego jakości niech świadczy fakt że zdobył wiele nagród i wyróżnień przyznawanych w branży hotelowej. Cieszy się on także ogromną popularnością na całym świecie – w ciągu 30 lat jego trwania, dołączyło do niego już ponad 40 milionów osób. Działanie programu Best Western Rewards jest bardzo proste – marka oferuje punkty w zamian za rezerwację noclegu w jednym z hoteli marki. Zgromadzone punkty goście mogą wymienić na mile lotnicze, dodatkowe noclegi, zakupy czy też posiłek w hotelowych restauracjach. Dołączyć do programu można na stronie www.bestwestern.pl, gdzie także można znaleźć więcej informacji o obowiązujących warunkach. Warto wspomnieć, że hotele Best Western można także znaleźć w Polsce. Polscy podróżujący mogą wybierać spośród 19 hoteli znajdujących się w różnych miastach Polski. Różni je lokalizacja, ale łączy jedno – niezmiennie wysoka jakość świadczonych usług oraz popularność wśród klientów.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*