Do czego służą posadzki żywiczne i jakie mamy rodzaje

jaką podłogę wybrać

Mając balkon, taras czy loggię musimy liczyć się z tym, że są one bardzo narażone na zniszczenia. Poddawane są one warunkom atmosferycznym, które są bardzo uciążliwe. Nasze balkony walczą z niskimi i wysokimi temperaturami, deszczem, śniegiem czy gradem oraz najbardziej groźnymi promieniami uv. Jeśli nasze miejsce wypoczynkowe zawilgotnieje poprzez nieodpowiednią izolację możemy się spodziewać, że w niedługim czasie zawita nam wilgoć we wnętrzu domu czy mieszkania. Aby tego uniknąć świetny producent proponuje nam takie dzieło jak żywica Sika na balkon. Aplikacja taką powłoką umożliwia nam trwałą izolację, a odpowiednia izolacja chroni nasz budżet przed drogocennymi, pochłaniającymi nasz czas remontami.
Z produktów żywicznych tej firmy wyróżniamy głównie:
– Sika Balcony standard- jest to tańsza alternatywa dla płytek, służy do szybkich remontów, jest bardzo łatwy w aplikacji i elastyczny.
– Sika Balcony Premium- można go aplikować na stare płytki ceramiczne, jest bardzo odporna na deszcz już po 10 minutach od jej aplikacji, przepuszcza parę, dostajemy na niego gwarancję aż do 25 lat po czym wiadomo, że jest skuteczny,
– Sika Balcony Fast Cure- służy do bardzo szybkich remontów, także można go stosować na stare płytki ceramiczne, jest odporny na deszcz równie szybko jak Sika Balcony Premium, jest bardzo łatwy w aplikacji, mamy na niego gwarancję do 10 lat od daty kupna.
Posadzki żywiczne nie należą do najtańszych, bo jednorazowo na zakup puszki musimy wydać około 500 złotych. Aczkolwiek jest to z pewnością mniej niż musielibyśmy wydać na generalny remont, a gwarancje mamy na długie lata.

Źródło: sikafloor zestaw

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*