Czy byłą dziewczynę można (i warto) odzyskać?

Rozstanie się może być zupełnie niespodziewane lub też może być efektem od dawna narastających problemów. Czy można odzyskać byłą dziewczynę? Czy to zawsze dobry pomysł?

Czy do byłej dziewczyny zawsze warto wracać?

Pierwszym pytaniem, jakie trzeba postawić sobie po rozstaniu, nie jest: jak odzyskać byłą kobietę, ale: czy warto odbudowywać związek? To trudna kwestia, ponieważ czasami okazuje się, że ponowne próby bycia razem tak naprawdę są skazane na porażkę.

Dużo zależy od tego, co przyczyniło się do rozpadu związku. Gdy były to błędy w komunikacji pomiędzy Wami lub też zaniedbanie potrzeb drugiej połówki, wtedy rzeczywiście jest szansa na to, by do siebie wrócić. Gdy jednak powodem były zdrada, przemoc – ta fizyczna i psychiczna, wtedy być może lepiej zrezygnować z naprawy związku.

Jak skłonić byłą dziewczynę do powrotu?

Gdy jesteś przekonany, że chcesz do niej wrócić, w takim przypadku zastanawiasz się na pewno, jak odzyskać dziewczynę która zerwała. Czy można jakoś zwiększyć wtedy swoje szanse na powrót?

1. Czas – nie zaczynaj starań o powrót od razu po zerwaniu, aby emocje u Ciebie i u Twojej dziewczyny mogły opaść.
2. Cierpliwość – pamiętaj o tym, że do celu lepiej dążyć małymi kroczkami, nie naciskać i lamentować, ponieważ może dać to odwrotny efekt.
3. Rozwój – moment, gdy nie jesteście razem, może być świetną okazją do samorozwoju. Zacznij uprawiać sporty, odnów swoje hobby.
4. Skrucha – gdy zastanawiasz się, jak odzyskać żonę albo dziewczynę, a do rozstania doszło z Twojej winy, wtedy pamiętaj o tym, by wyjaśnić sprawę, okazać skruchę i pamiętać o poprawie.
5. Komunikacja – nie zapominaj o tym, jak duże znaczenie ma rozmowa. Dzięki niej można rozwiązać wiele problemów.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*