Najważniejsze kwestie związane z refundacją NFZ na środki chłonne

Refundacja NFZ na środki chłonne stanowi na pewno duże udogodnienie dla osób, które owych środków potrzebują. Jak przedstawiają się najważniejsze fakty na ten temat?

Pieluchomajtki refundacja jest różna w przypadku różnych problemów chorobowych

Tak, zdecydowanie trzeba wziąć to pod uwagę. Generalnie rzecz ujmując nieco inne obowiązują limity dla osób ze schorzeniami nowotworowymi a osób cierpiących na inne choroby i dolegliwości, które w efekcie powodują nietrzymanie moczy bądź kału. Co więcej jeszcze inne limity spotkamy przy okazji zaopatrywania w środki chłonne osób będących inwalidami wojennymi, wojskowymi, tudzież osobami represjonowanymi.

Zlecenie może być wystawione przez lekarza na 3 miesiące wprzód

Dokładnie tak – zlecenie na pieluchy NFZ oraz inne środki chłonne może być wystawione aż na 3 miesiące wprzód, co stanowi niewątpliwie często duże udogodnienie. Co więcej – NFZ weryfikując dane zlecenie, może także automatycznie przedłużyć je do 12 miesięcy, jeśli wiadomo, że stan chorego nie poprawi się w tym czasie.

Warto wiedzieć, gdzie kupić pieluchy na NFZ w internecie

Zdecydowanie warto to wiedzieć. Z jakiego powodu? Otóż podstawowy powód jest taki, że w internecie spotkamy się najzwyczajniej w świecie ze znacznie niższymi cenami wszelkich produktów. Co więcej wiele firm oferuje bezpłatne dostarczenie całego zamówienia do domu klienta, co stanowi dodatkowe ułatwienie. Warto jeszcze powiedzieć, że takie zakupy internetowe są też bardziej dyskretne niż pójście do osiedlowej apteki.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*