Oprogramowanie magazynowe LoMag: jak szukać w kartotece towarów?

Dobry program do magazynu

wydaje się być najlepszą propozycją dla tych, którzy cenią sobie fachowość, niezawodność oraz oszczędność czasu. Na rynku możemy znaleźć wielu producentów oprogramowania. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto jest zastanowić się, jakich funkcji potrzebujemy. Rosnącym zainteresowaniem cieszy się program magazynowy LoMag, który uchodzi za dość uniwersalny. Wynika to z faktu, że bez większych trudności możemy przystosować go do potrzeb naszej działalności. Nie ma tutaj znaczenia branża, czy też rozmiar przedsiębiorstwa.

Wybór magazynu

Wspomniane oprogramowanie posiada bibliotekę towarów. Dzięki wprowadzeniu ich do kartoteki może sprawniej zarządzać obiektami magazynowymi. Znacznie szybciej sporządzimy dokumentację, czy też przeprowadzimy remanent. Kolejnym plusem jest możliwość edycji towaru w dowolnym momencie. Właśnie dlatego warto dowiedzieć się, w jaki sposób szybko go wyszukać. Pierwszym krokiem jest wybranie odpowiedniego magazynu. Musimy wskazać obiekt już po uruchomieniu programu. Oczywiście może zdarzyć się tak, że nie wiemy, w jakim obiekcie znajduje się towar. W takiej sytuacji możemy przeszukać wszystkie magazyny jednocześnie.

Zawężenie wyników wyszukiwania

Ciężka znaleźć jest produkt na długiej liście towarów. Najprościej jest wpisać jego nazwę lub część nazwy. Nie zawsze jednak mamy ją pod ręką. W takim przypadku warto jest zawęzić wyniki wyszukiwania. Wszystko zależy od tego, jakie dane wprowadziliśmy w momencie dodawania towarów do bazy. Dla przykładu – jeśli poszukujemy mandarynek, to w okienku wyszukiwania może wskazać typ (owoce), czy też kolor (pomarańczowy).

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*