Świnoujście z dziećmi. Co warto zobaczyć podczas rodzinnych wakacji?

Zastanawiasz się, gdzie zaplanować rodzinne wakacje w tym roku? Postaw na Wakacje w Świnoujściu, gdzie na najmłodszych turystów czeka wiele świetnych atrakcji!

Atrakcje dla dzieci w Świnoujściu

– Bezpieczna plaża – to jedna z największych atrakcji dla dzieci w Świnoujściu. Piaszczysta plaża i kąpiele w morzu to gwarancja miłych wspomnień z wakacji nawet po wielu latach.
– Fortyfikacje – znajdujące się w Świnoujściu forty to kapitalna propozycja dla maluchów.
– Latarnia morska – wizyta w takim miejscu również będzie niezapomnianym doświadczeniem. Świnoujście ma najwyższą latanię na polskim wybrzeżu.
– Plac Edukacji Przyrodniczej – położony na wyspie Karsibór.
– Muzeum Rybołówstwa Morskiego – znajdujące się w dawnym ratuszu. Najmłodszych na pewno zainteresują ogromne akwaria z kolorowymi rybkami, między innymi rybką Nemo.
– Rejsy statkami wycieczkowymi – rejs po świnoujskim pocie może być ekscytującym doznaniem.
– Atrakcje w aktywnym stylu – park wodny, park linowy, jazda konna, mini golf, place zabaw i sale zabaw pomyślane z myślą o najmłodszych.

Świnoujście – noclegi dla rodzin

Podstawą udanych wakacji z całą rodziną jest wybór odpowiedniego miejsca noclegowego. Gdzie warto się zatrzymać w Świnoujściu?

Coraz więcej rodzin decyduje się na wynajem apartamentów, gdzie do dyspozycji są własna kuchnia, łazienka, salon, sypialnie. Rodzinom chcącym wynająć apartamenty wakacyjne Świnoujście prezentuje długą listę miejsc, w których można przenocować. Oferty dostępne są online wraz z aktualnymi cennikami i opiniami gości.